Ana sayfa / Ekonomi Haberleri / Erzurum Şeker Fabrikası İhalesinde Alıcı Çıkmadı

Erzurum Şeker Fabrikası İhalesinde Alıcı Çıkmadı

Erzurum, Turhal ve Ilgın şeker hastalığı hastalığı fabrikalarının ihalesi zaman yapılıyor. Erzurum şeker hastalığı hastalığı fabrikası ihalesine hoppadak dü şirket katıldı. Doğuş Gıda Yiyecek ve MBM Enerji öneri verirken, masada hoppadak MBM Enerji arazi aldı. Doğuş ihaleye gelmedi, fakat teklifini gönderdi. İhale 211 milyon lirayla başladı, fakat MBM Enerji Enerji bu rakamı duyar duymaz ihaleden çekildiğini açıkladı. Doğuş da masada bulunmadığı düşüncesince tenkis laubali sona erdi.

4 FABRİKANIN İHALESİ BİTTİ

Bor Şeker Fabrikası’na 336 milyon, Yozgat‘a 275 milyon lirayla Doğuş Gıda; Kırşehir‘e 330 milyon lirayla Tutgu Gıda; Çorum Şeker Fabrikasına da 528 milyon lirayla Safi Yakıt en erdemli teklifi verici olmuştu.

SIRADA DİĞER FABRİKALAR VAR

18 Nisan’da Afyon, Alpullu, Burdur, Elbistan ve Muş Fabrikaları ile öneri ita süreleri uzatılan Erzincan ve Kastamonu Fabrikaları düşüncesince tekâlif alınacak.

Doğuş,Ilgın,Turhal,Erzurum

hakkında admin

İlginizi Çekebilir

2018 SGK erken emeklilik! Bu durumda emekliliğinizi öne çekin…

Çalışanların çoğu herhangi bir iş yerine girdiğinde aylarca sigortası yapılmıyor. Bu nedenle yasa, primi eksik yatana ya da sigortası yatırılmayana 'hizmet tespit davası' açabilme hakkı tanıyor. Bu sayede binlerce kişi emekliliğini öne çekebilme imkanı elde edebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir