Ana sayfa / Pratik Bilgiler / Huawei’den İlk Katlanabilir Telefon Geliyor

Huawei’den İlk Katlanabilir Telefon Geliyor

Samsung ve Apple‘ın dayanabilir telefonlar üstünde çalışmış olduğu aşina indinde durum. Pek dillendirilmeyen nesne ise, Çinli telefon üreticisi Huawei‘nin de bire indinde hedefin ardında olduğu. Üstelik Huawei, dayanabilir telefon rekabetinde geçmiş sırayı kabul etmek ve bu telefonu rakiplerinden evvela tüketicilere değirmek istiyor.

LG İLE ORTAK ÜRETECEK

Huawei’ye benzeyen kaynaklardan mevrut habere göre, Çinli telefon üreticisi içe katlanır indinde telefon üstünde çalışıyor. İddialara mucibince bu telefon düşüncesince kendine seçtiği kuma ise LG. Her ne denli OLED görüntülük alanının bilgili adı Samsung olsa da, Huawei’nin LG’yi yeğleme etmesi, Samsung’un da bire indinde hedefi hedeflemesinden kaynaklanıyor olabilir.

KASIM’DA PİYASAYA SÜRECEK

Bu dünkü çokbilmiş telefonun ne devir tanıtılacağı dair elan kesin indinde bilim yok. Bununla beraberce mevrut geçmiş haberlere mucibince Huawei, dayanabilir telefon modelini Kasım ayında tanıtarak rakiplerinden evvela çokbilmiş telefon meraklılarının karşısına çıkmanın planlarını yapıyor.

Apple,Samsung

hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Türk Ekonomisine Büyük Katkı EVSİD’ten

Türk ekonomisine katkıda bulunmanın en önemli yollarından biri ithalattan ziyade, ihracatı geliştirmek ve yerli üreticilere ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir