Ana sayfa / Ekonomi Haberleri / THY’den Öğrencilere Müjde Yarı Zamanlı Çalışacak Eleman Arıyor

THY’den Öğrencilere Müjde Yarı Zamanlı Çalışacak Eleman Arıyor

Türk Hava Yolları ( THY) güzel derecede İngilizce bilici üniversitelerin 26 bölümünden birinde görgü bilimi bilimi gören öğrenciler arasından Part Time etkin arıyor. Ağrı, Ankara, Antalya, Artvin, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Ordu- Giresun, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon, Van istasyonları düşüncesince personel istihdamı yapılacak.

ÇALIŞMA SÜRESİ 6 AY OLACAK

Habertürk‘ün haberine göre, talebesi yer aldığı okulun bulunmuş yer aldığı kentin haricinde yeğleme karşılayıcı adaylar sürece çağırma edilmeyecek. Çalışma süresi 6 ay olacak. Haftada minimum 20 en çok 30 vakit çalışılabilecek.

Çalışılan saate uyarınca sevap hesaplaması yapılacak. Aranan koşullar ise T.C. yurttaşı olmak,doğum tarihinin 1.1.1994 ile 31.12.1999 tarihleri ortada olması şartlarını istedi. Şartları haiz adayların, ilana kurumsal internet sayfası üstünden başvurmaları gerekiyor. duyuru kriterlerini sağlayıcı adaylar adaylara Türkçe ve İngilizce konuşma yapılacak.

KABUL EDİLENLER NE İŞ YAPACAK?

Gelen ve revan tayyare yolcularına istasyon hizmetlerini dört başı mamur kendisine hesabına getirmek, bilet sıralama etmek, dönmek ve bu mevzuda THY prosedürlerine akıllıca halde tamamlayan doküman ve formları sıralama ederek muhasebesel süreçleri tamamlamak.

Bilet ve portbagaj kabulü sırasında ve uçağa alıntı sırasında arsıulusal uçuşlarda başvurma fail yolcunun; bilet, pasaport, vize,oturum izni vb. yolculuk belgelerini arama ederek, gidilecek ülkenin önceleri belli başlı kurallarına uyumlu, dört başı mamur ve uygulanan olup olmadığını, iç hatlarda ise bilet ve etiket eşleştirmesini yapmak.

İncelenen belgelerin rastgele birinde eksi yahut kötü yol belirleme edildiğinde önceleri belli başlı prosedürler çerçevesinde muamelat yapmak. Gelen ve revan tayyare operasyonlarında tayyare altı işlemlerinin koordinasyonu düşüncesince belirlenen prosedürler doğrultusunda cereyan buyurmak ve yapılacak işlemleri strateji etmek.

Saptadığı, kanıt yer aldığı ve ya yaşamış yer aldığı kazayı, kazaya sebep olabilecek gizil müşterek durumu, yıldırma ve tehlikeleri, alıcı şikayetlerini THY’nin haberleşme olanaklarını kullanarak ait dokümanlarda tanımlanmış birimlere en çelimsiz müddette bildirmek. Ulusal ve arsıulusal çırçıplak havacılık kuralları ile Ortaklık kurallarına akıllıca kendisine istasyonlarda, alıcı memnuniyetinin temini için, ait ünitelerle ve tedarikçi firmalarla eş güdüm kurmak, süreli çözümleme emek harcamaları gerçekleştirmek ve neticeleri raporlamak.

HANGİ BÖLÜMLERDE OKUYAN ÖĞRENCİLER BAŞVURABİLECEK?

Hava Lojistiği,Hava Trafik Kontrol Bölümü,Havacılık Elektirik Elektroniği, Havacılık İşletmeciliği,Havacılık Yönetimi, Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi, Lojistik Lojistik Ve Taşımacılık, Lojistik Yönetimi, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği,Sivil Havacılık ve Kabin Hizmetleri, Uçak Elektriği, Uçak Elektrik Ve Elektroniği, Uçak Elektroniği, Uçak Gövde Bakım, Uçak Gövdesi, Uçak Motoru, Uçak Teknolojisi, Uçak Yer Destek Sistemleri, Uçuş Harekat Yöneticiliği, Ulaştırma Ve Lojistik Bölümü, Uluslararası Lojistik, Uluslararası Taşımacılık Ve Lojistik, Uluslararası Taşımacılık Yönetimi, Uluslararası Ticaret Ve Lojistik Yer Hizmetleri

Artvin,Antalya,Ağrı,Türk Hava Yolları

hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Türkiye, 4. çeyrekte yüzde 3 küçüldü

Türkiye ekonomisi 2018’in dördüncü çeyreğinde yüzde 3 küçülürken yılın tamamında yüzde 2,6 büyüme kaydetti. Geçen ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir