Ana sayfa / Pratik Bilgiler / Türk Ekonomisine Büyük Katkı EVSİD’ten

Türk Ekonomisine Büyük Katkı EVSİD’ten


Türk ekonomisine katkıda bulunmanın en önemli yollarından biri ithalattan ziyade, ihracatı geliştirmek ve yerli üreticilere değer vermek. Ülkemizde birçok üretim alanında son derece kaliteli sonuçlar elde ediliyor. Araba üreticilerinden plastik banyo eşyası üreticileri kategorisine kadar hepsi için ülkemizde belli bir skala bulunuyor. Bunu daha ileri bir seviyeye taşımak için belli çatı kurum ve kuruluşlar aradaki iletişimi güçlendirmeli ve yurt dışına açılmayı daha organize bir hale getirmeli. Ev ve mutfak eşyaları üreticileri ve ihracatçıları için bu çatı kurumun adı EVSİD. Buraya üye kurum olarak, hem sektörün hem de ülke ekonomisinin daha gelişmiş olmasını sağlayabilirsiniz.

EVSİD ile Ev ve Mutfak Eşyaları Üretim Sektörü
Belirtildiği üzere, EVSİD, Ev ve Mutfak Eşyaları Üreticileri ve İhracatçıları Derneği olarak bu sektördeki 148 üye firma ile beraber çalışmaktadır. Hem ev hem de endüstriyel alanda üretim yapan yüzlerce firma ile beraber ortak proje ve organizasyonlar geliştirerek piyasa hacminin büyümesini sağlamaktadırlar. Plastik banyo ürünleri üreticileri, mutfak eşya ve gereç üreticileri gibi kategorilere dahil bir firmanız varsa, siz de EVSİD’e üye olabilirsiniz. Üye olmak için cüzi bir miktar giriş aidatı ile beraber sizden istenen evrakları tamamlamanız gerekiyor. Yönetim kurulunun alacağı karara göre de daimi üye olabiliyorsunuz. Bu şekilde sektörünüz içerisinde hem daha fazla söz sahibi olabilir hem de kendinizi ve firmanızı daha fazla geliştirebilirsiniz.

Plastik ve Melamin Mutfak ve Banyo Eşyaları Üretimi
Melamin maddesinin daha yüksek oranda kullanıldığı eşyalar, diğer birçok plastik türüne göre daha fazla dayanıklı ve kırılmaz oluyorlar. Bu yüzden özellikle endüstriyel mutfak ürünlerinde ve banyo eşyalarında sıklıkla kullanılıyorlar. Banyo eşyası üreticileri tarafından da tercih edilen bu sert plastik türü çöp kutusu, düzenleyiciler, sabunluk ve benzeri birçok üründe kullanılmaktadır. Çizilme ve kırılma durumları çok daha az bir oranda olduğu için de daha fazla tercih edilen bir materyaldir. Fiyat bakımından da normal düzeylerde olduğunu söylemek mümkün. Endüstriyel alanda da sıklıkla kullanılan bu ürünler, ev eşyaları için de tercih edilmektedir.

hakkında admin

İlginizi Çekebilir

TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL MAÇI İZLEYEN KOİN KAZANACAK.

Yerli ve milli olan RowBlochain teknolojisi ile üretilen Unimpeded Coin ( UPC ) Tekerlekli Sandalye ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir