Ana sayfa / Ekonomi Haberleri / Kripto Para Milyarderi Uyuşturucu Kliniğinde Öldü

Kripto Para Milyarderi Uyuşturucu Kliniğinde Öldü

Servetini saklı yazı paralardan elde eden ABD‘li milyarder Matthew Mellon 54 yaşlarında hayatını yitirdi. Mellon narkotik bağımlılığıyla savaş etmiş, Meksika‘nın Cancun kentindeki ortak klinikte otama görmeye başlamıştı.

2 MİLYON DOLAR YATIRIMLA 1 MİLYAR DOLARLIK SERVET KAZANDI

Kripto mülk ünitesi Ripple’a önce envestisman yapanlardan bir tanesi bulunan ve bu sayede 2 milyon dolarlık yatırımla 1 bilyon dolar dünya malı elde fail Mellon, ABD’deki dü güzel bankacılık ailesinin oğluydu.

Geçmişte New York Cumhuriyetçi Parti Finans Komitesi Başkanlığı da yapmış bulunan Mellon’un üç evladı bulunuyor.

2016 senesinde Mellon’un OxyContin isimli sanlı ortak ilaca yayımcı yer aldığı ve ayda 100 bin dolar harcadığına müteveccih istihbarat çıkmış, New York Post’a mütekellim Mellon, “Bu çıkar yol yasalı beyaz zehir kabilinden ve deva alınmalı” demişti.

TRUMP VE MUSK’LA AYNI OKULDAN MEZUN OLDU

Mellon ABD Başkanı Donald Trump ve müteşebbis Elon Musk‘ın da mezunları ortada bulunmuş yer aldığı Wharton School’dan yetkilendirilmiş olmuştu.

1999’da Tamara Mellon ile evlilik yapan Matthew Mellon, 2004’teki metrukiyet davası esnasında eşiyle çok ortaklı narkotik bağımlıları terapisinde tanıştığını söylemişti.

New York,Meksika,Amerika Birleşik Devletleri,Tamara Mellon

hakkında admin

İlginizi Çekebilir

İngiltere ve AB arasında Kuzey İrlanda çatlağı

İngiltere’nin Brexit Bakanı Dominic Raab, Brüksel’de AB Komisyonunun Brexit Başmüzakerecisi Michel Barnier ile ortak basın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir